Collonil Carbon Pro 400 ml
  • Collonil Carbon Pro 400 ml
  • Collonil Carbon Pro 400 ml
  • Collonil Carbon Pro 400 ml

Carbon Pro Collonil Impregnat

39,02 zł
Brutto plus koszty dostawy Czas dostawy: 1 - 2 dni robocze
Carbon Pro Collonil

Carbon Pro Collonil impregnat do ochrony obuwia, odzieży. Nowa technologia węglowa chroni przed przemakaniem i brudem. Pierwszy na świecie produkt, w którym zastosowano technologię węgla aktywnego. Carbon Pro zachowuje przepuszczalność membran High Tech, takich jak Gore Tex i Sympatex. Regularne stosowanie ułatwia czyszczenie. 

Pojemność
Kolor pasty
Ilość
w magazynie

Carbon Pro Collonil to wyjątkowa siła. 

Impregnat Collonil Carbon Pro 400 ml. Ochrona jest zapewniona nawet w przypadku używania innych środków do pielęgnacji materiału, które wymagają polerowania po zastosowaniu. Równomiernie spryskać z odległości 30 cm (w wentylowanych pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu) stworzy się trwała oddychająca struktura siatkowa z włókien polimeru. Nie pocierać na mokro. Pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby skórę licową, gładką wypolerować a naturalny zamsz, welur delikatnie wyszczotkować. Tylko po całkowitym wyschnięciu możemy nanieść preparat pielęgnacyjny. Używać regularnie aby osiągną optymalny efekt. Oryginalny produkt niemiecki – kolor bezbarwny.

Ostrzeżenia: niebezpieczeństwo. Uwaga! Pamiętaj, aby zwracać uwagę! Nie wdychać! Używaj tylko na zewnątrz lub z dobrą wentylacją! Spryskaj tylko kilka sekund! Spryskiwać na dużą skalę skórę i wyroby tekstylne tylko na zewnątrz i dobrze wietrzyć! Trzymaj z dala od dzieci! Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Może pęknąć po podgrzaniu. Działa drażniąco na skórę. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie pal. Nie rozpylać przy otwartym ogniu lub innym źródle zapłonu. Nie przekłuwać ani nie palić, nawet po użyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur powyżej 50 ° C. Unikać wdychania oparów / aerozoli. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady / uwagi medycznej. Jeśli konieczna jest pomoc medyczna, należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę. Zawartość / pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawiera: węglowodory, C11-12, izoalkany, <2% związki aromatyczne; Węglowodory, C6-7, n-alkany, izoalkany, cykliczne, <5% n-heksanu. Aktualnie oglądasz: Carbon Pro Collonil - impregnat Carbon Pro do butów, odzieży

Opis

Producent
Collonil

Specyficzne kody

ean13
4002092361706
chat Komentarze (0)