zamknij

Ta strona używa do poprawnego działania plików Cookie. Więcej o plikach cookie możesz dowiedzieć się z naszej polityki prywatości

Buty online, e-buty, obuwie sklep internetowy

Wysyłka i płatności w sklepie butyina.pl

WYSYLKA I PLATNOSCI W SKLEPIE BUTYINA.PL

 1. Formy płatności w klepie internetowym butyINA.pl:
  1. płatność kartą (Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron, MasterCardElectronic) za pośrednictwem serwisu internetowego PayU, z wykorzystaniem środków technicznych udostępnionych przez PayU.
  2. „płatność on-line” za pośrednictwem serwisu internetowego PayU, z wykorzystaniem środków technicznych udostępnionych przez PayU
  3. przelew zwykły na rachunek bankowy Sprzedawcy, w tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko oraz numer zamówienia.
   Getin Noble Bank SA
   33156000132000170146689101
   dane do przelewu :
   Firma Handlowa Waldemar Baran, 26-600 Radom, ul. Warszawska 152
  4. płatność „za pobraniem”, tj. dokonanie Płatności gotówką przy odbiorze zamówionego Towaru, do rąk doręczyciela, za pokwitowaniem..
  5. odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym butyINA w Radomiu ul. Focha 5 pon- pt 10-18, sobota 10-14
 2. płatność on-line (ust. 1 pkt 2)
  W przypadku dokonywania przelewu PayU Klient zostaje automatycznie przekierowany na stronę właściwego banku, zaś płatność zostaje zabezpieczona zgodnie z systemem zabezpieczeń stosowanym przez ten bank.
 3. Klient dokonujący płatności opisanej w ust. 1 pkt 1), 2) lub 3), tj. płatności kartą, płatności on-line lub przelewu zwykłego, powinien dokonać Płatności w terminie 10 dni od daty zło¿enia Zamówienia. W przypadku zwłoki w dokonaniu przez Klienta Płatności w stosunku do terminu, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, Sprzedawca wezwie Klienta do zapłaty nale¿ności w dodatkowym terminie, nie krótszym ni¿ 7 dni, z zagro¿eniem, i¿ w razie bezskutecznego upływu będzie uprawniona do odstąpienia od Transakcji. W przypadku bezskutecznego upływu terminu, o którym mowa w poprzednim zdaniu, Sprzedawca uprawniony jest do odstąpienia od Transakcji. Wezwanie oraz oświadczenie o odstąpieniu od Transakcji, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, zostaną przekazane Klientowi za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres poczty Klienta wskazany w Zamówieniu.
 4. płatność za pobraniem, tj. dokonanie Płatności gotówką przy odbiorze zamówionego towaru, do rąk doręczyciela, za pokwitowaniem

KOSZTY WYSYłKI

 1. Kwoty, które są doliczane za nadanie paczki:
  1. dla zamówień powy¿ej 200 zl
   • Kurier (na terenie Polski) - 0 zł
   • Poczta Polska - priorytet - 0 zł
  2. dla zamówień do 200 zł
   • Kurier (na terenie Polski) - 10 zł
   • Poczta Polska - priorytet - 10 zł
  3. Dodatkowe opcje:
   • płatność za pobraniem - dodatkowa opłata 6 zł,
  4. Dostawa realizowana jest na terenie Polski przez firmę kurierską FedEx Express i Poczta Polska. Zło¿one zamówienia będą realizowane w terminie 2- 10 dni roboczych przy płatnościach on-line, za pobraniem. W przypadku płatności przelewem bankowym w terminie 2- 10 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.
Kontynuuj

Newsletter

Obuwie damskie letnie, markowe obuwie skórzane, sklep internetowy z obuwiem, buty skórzane, buty radom, buty zimowe, obuwie codzienne, sklep internetowy online, modne obuwie dla kobiet, twój sklep internetowy z butami, buty na obcasie, buty na koturnie, buty na platformie, obuwie sklep online, buty damskie zdrowotne, obuwie damskie stylowe, obuwie na każdą okazję.